הפקות אומנותיות

הפקות אומנותיות

בשונה מעוד אירוע מני רבים, הפקות אומנותיות דורשות חברת הפקות מקצועית באמת שיודעת לחשוב מחוץ לקופסה, ולזכור שהאירוע הוא קודם כל מיצג לשיתוף הציבור ותו לא. כפי שלא הייתם רוצים לחבר מחזמר כושל או אלבום מוזיקלי ללא קשר בין רצועה אחת לשנייה, כך גם לא הייתם רוצים לקחת חלק באירוע בו יוצא המארגן ידי חובה מבלי לחשוב על הנדבכים האומנותיים שבתוכו ועל הקונטקסט שלהם ליצירת אירוע חתום וגמור בעל מעוף, שידהים את הקהל וייצג אתכם בכבוד הראוי.
 
הפקות אומנותיות עושות ממאורעות האירוע מלאכת מחשבת אחידה ובלתי נתפסת
 
כל רצועת שירה או נגינה, כל קטע מושמע, כל ארוחה שתוגש לקהל, כל תפאורה שתוצב במקום האירוע – הכל צריך להיות קשור ומתואם זה לזה. שכירת אולם לבן הייטק בו חוגגים חינה, למשל, זו אומנות לוקה בחסר, לעומת דאגה לעיטור האולם בשלים צבעונים ותלבושות רלוונטיות לכם ולחלק מן הקהל שישתתף באופן פעיל באירוע. רק חברת הפקות מקצועית תדע למצוא את ההקשר בין המראה החיצוני שלכם, מראה האולם וסוג האומנות שתנוגן ותושר בפנים – לבין הקונטקסט שבשמו מעוצב האירוע, ולהפוך אותו למוצר חתום וגמור שידהים את הקהל.
 
גיבוש ההפקה האומנותית - קווים לדמותה
 
על מנת לגבש הפקה אומנותית, יש להתחיל בהתוויית סוג האירוע: במה האירוע עוסק, מה האווירה שלו, האם היא עתיקה? מודרנית? בסגנון מערבי? ערבי אותנטי? לטיני אותנטי? על פי קריטריונים אלו תבחר חברת ההפקות באולם המתאים. לחילופין ייתכן כי היא תמליץ על חגיגת האירוע בגן אירועים או באולם המשלב גן אירועים בתוכו. החברה תדאג לדיפון ועיצוב המקום על פי אופי האירוע שהחלטתם ליצוק. לאחר מכן תפעל החברה לאנשי מקצוע שיופיעו וישמחו את לבבכם – על פי אופיו של האירוע המדובר. החברה תשלב קייטרינג ומוזיקה מושמעת הקשורים בקונטקסט שלהם לאופי האירוע: ייבחרו תקליטנים בעלי ידע כללי בז'אנר של האירוע, ותיבחר חברת קייטרינג המתמחה בהכנת המזון הקשור לפולקלור האירוע.
 
מגיבוש לסגירה מלאה - כמו חיבור מחזמר
 
כפי שמחזמר או הצגה הם אירועים סגורים, עלילתיים ובעלי הקשר, כך גם חברת ההפקות תארגן הפקות אומנותיות, תוך מחשבה מחוץ לקופסה, ללא הסתמכות ודאית ומוחלטת על פורמט רגיל של ארגון אירוע בסדר הגשות המזון, המוזיקה המושמעת ורצף המאורעות השונים.
 
התוצאה: אירוע מקורי ואומנותי במיוחד המחכה רק לכם!