אירועים

אירועים

ארגון כל סוגי האירועים על ידי חברת הפקות מקצועית! אנו משמחים חתן וכלה, בנים ובנות שהגיעו למצוות, הורים לתינוקות בברית מילה ובבריתה, וכן – מארגנים אירועים עסקיים ברמות הגבוהות ביותר, כולל מיצגי אומנות של ממש!
 
תכנון האירוע
 
ניתן לתכנן לצדנו ובעזרתנו אירוע בהתאמה אישית. תתקשרו, תמסרו פרטים על האירוע ונשלח לכם שלל של הצעות לקיומו, המלוות בתמחור השירותים השונים ובתמחור מסתכם. כל ההצעות יהיו מפורטות, יציגו בדיוק מה מתקיים באירוע, מי יופיע, לכמה זמן, מי יתקלט, לכמה זמן, מתי תתבצע ההרקדה, איזה מזון יוגש באירוע, וכד'. ניתן לשנות כל פרמטר באירועים שאנחנו משווקים עבורכם, או להגיע אליהו עם דרישה לאירוע בבנייה עצמית, שאנו כחברת הפקות נהיה מחויבים לבנות על פי הסטנדרטים שלכם.
 
מדוע גם כאשר אתם בונים לבד את האירוע רצוי לערב חברת הפקות?
 
משום שיש הבדל בין הרצון שלכם לכינון אירוע בנרטיב מסוים בסגנון מערבי, לטיני, ערבי וכד', לבין תרגום לשפת המציאות, השפה שרק דיבורה הוא שמונע צפיפות, דוחק, תקלות הגברה, תקלות תאורה ותקלות נוספות שעלולות להתרגש עליכם באירוע בהיעדר חברת הפקות. חברת ההפקות, במקרה של אירוע בבנייה עצמית, לא תשנה לכם את התכנים אבל כן תדאג שכל השירותים יעמדו כמו שצריך, האומנים שיופיעו יהיו הטובים ביותר (אלא אם כן אתם סוברים אחרת, ואז נהיה מחויבים לשלבם בהתאם למבנה האירוע) ובגדול – האירוע יופעל בצורה יוצאת מגדר הרגיל, ללא תקלות.

מקומות מקוריים לחגיגת אירועים
 
לצד הרעיון לחגוג את האירוע באולם רגיל בעל מראה סטנדרטי, ניתן לחגוג אותו באולם אותנטי המעוצב בסגנונות עתיקים ואותנטיים, באולם שיש בו גם גן אירועים, בגן אירועים ללא אולם, ובשטח פתוח המשמש לאירוח אירועים רשמי. חברת הפקות אירועים תמצא עבורך תמיד את המקום האותנטי ביותר שיעשה מהאירוע מה שהוא באמת צריך להיות: חוויה בלתי נשכחת מכל הבחינות – עיצובית, חומרים ותוכנית.
 
סיכום הסילבוס באופן מקצועי על בסיס ניסיון כביר
 
כאשר חברת הפקות אירועים אחראית על האירוע – הסילבוס ייבדק 7-10 פעמים לפחות על ידי דרגיה המקצועיים שייוודאו שאין בו תקלות, ושכל איש הפקה או מישהו חיצוני שמופיע או מספק שירות יודע בדיוק מה הוא עושה, מתי הוא עולה, וכד'.